o Mińsku Mazowieckim
o Lokalu
plan Lokalu
zdjęcia Lokalu
warunki umowy
 
LOKAL UŻYTKOWY W MIŃSKU MAZOWIECKIM DO WYNAJĘCIA
Kontakt
do początku mapa serwisu kontakt
LOKAL UŻYTKOWY W MIŃSKU MAZOWIECKIM DO WYNAJĘCIA » o Lokalu drukuj
Lokal położony jest na parterze nowego kompleksu mieszkalno-usługowego u zbiegu ulic Topolowej oraz Tuwima, a zatem w centralnej części miasta, w ciągu komunikacyjnym równoległym do głównej, przelotowej ulicy.

Na atrakcyjność tej lokalizacji dodatkowo wpływa jej położone w pobliżu parku miejskiego i Miejskiego Domu Kultury, który stanowi centrum lokalnej rozrywki oraz miejsce spacerów mińszczan. W pobliżu znajdują się także Urząd Skarbowy, Urząd Gminy, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Mazowiecka Spółka Gazownictwa, Wojewódzki Inspektorat Roślin oraz szereg budynków mieszkalnych, w tym inwestycji ukończonych w ostatnich latach, jak również wiele jednostek handlowych.  

Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 117 m2, z czego blisko 108 m2 to powierzchnia handlowa. Dokładny rozkład pomieszczeń lokalu znajdziesz w zakładce plan lokalu.
 
Lokal eksponowany jest w kierunkach północno-południowym, głównie od strony ulicy Topolowej. Jego rozkład umożliwia swobodną oraz indywidualną aranżację, zgodnie z potrzebami Najemcy. Lokal dysponuje dużą, bezpieczną witryną od strony ulicy Topolowej.
 
Istnieje możliwość dostawy do lokalu internetu o prędkości 150 MG.
 
Przed lokalem znajduje się utwardzony parking.
LOKAL UŻYTKOWY W MIŃSKU MAZOWIECKIM DO WYNAJĘCIA  |  Kontakt

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0